WYGRYWAMY Z AVIĄ !!!

• autor: lubliniankajunior, 2017-05-13 23:05

Niemożliwe stało się realne !!!

Po bardzo zaciętym spotkaniu wyrywamy u siebie z Avią 3:2.

Spotkanie było bardzo zacięte od pierwszych minut o czym świadczy fakt iż dla jednego z zawodników gości skończyło się  złamaniem ręki po starciu z naszym napastnikiem.

( Wyrazy współczucia dla młodego zawodnika i szybkiego powrotu do zdrowia )

Nasz zespół przegrywał  już 0:2  po własnych błędach w obronie  ale 7 minut przed końcem spotkania sygnał do ataku dał Jonatan Wlizło który po dużym błędzie bramkarza gości zdobył kontaktową bramkę dającą nadzieje na dobry wynik.

Chłopcy ruszyli z wiarą do ataku  i już po 3 minutach po koronkowej akcji Wiktora Rejaka który zagrał w tempo ze środka pola do wychodzącego na pozycję Jonatana Wlizło, który wszedł między dwóch obrońców w pole karne i nie dał szans bramkarzowi doprowadzając do remisu 2:2.

W ostatniej minucie meczu na ostatni atak lewym skrzydłem zdecydował sie Jonatan który minął trzech obrońców i dośrodkował wzdłuż pola karnego gdzie wykończył to precyzyjnym strzałem Piotr Bociarn czym ucieszył zgromadzonych rodziców i kolegów.

Całej drużynie należą się gratulację za walkę do końca !!!